Search for Artists, Bands, and Songs

Search All Videos

Search Videos with Lyrics

Mahmut Ferati

Frogtoon Music - Artist Biography For Mahmut Ferati

Artist Tags For Mahmut Ferati

1) Albania 2) Under 2000 Listeners 3) Albanian 4) Shqip 5) Shqiperia

Frogtoon Music

Frogtoon Music App Page on Facebook

Frogtoon Music - Top Tracks For Mahmut Ferati

1) Ka Çelë Trandofili 2) Për Çiftin E Ri 3) Ah Dashni 4) Maturantëve 5) Lumja Nena 6) Nuse tash je nise 7) Prit ne aksham e prit ne sabah 8) Mendo 9) O Bilbil I Malit 10) I Zoti Shpisë 11) Zeshkane 12) Cigarja 13) Si Je? 14) Se kam prit 15) Te Takova 16) Loti ne faqe 17) Thuaj 18) Plaku dhe i riu 19) Cuca e lales 20) Matura 21) Dy Kame Ne Nje Kepuce 22) Nuk te deshta 23) I miri dhe i keqi 24) Me mu Çik i prishe Punët 25) A Ka Kush Qe Na Bjen N'fije 26) Fajtor jam 27) Jam I Shkrete Tuj Mendue 28) Doren Mos Ma Luaj 29) Hajde Mysafirë 30) Harro Zemrën që e ke Dashtë 31) Kam ba be 32) Loti në faqe 33) Rrenagjija 34) Per kujtim te dashuris 35) Çiken e Qojmë Nuse 36) Mos shko 37) Sille Boten Krejt 38) Bija ime 39) Tici-Trimi 40) Gurbetit 41) Nusja Jone 42) Mos ma kujto ndarjen 43) Erdh pranvera erdh behari 44) Ylli im nuk ndizet ma 45) T'kam Kërku' 46) Mos me kerko 47) Vonë 48) Per Pavarsin 49) Shejt Shpejt M'Ke Harru 50) Ah Moj Zemer

Facebook Comments