Search for Artists, Bands, and Songs

Search All Videos

Search Videos with Lyrics

Altin Shira

Frogtoon Music - Artist Biography For Altin Shira

Artist Tags For Altin Shira

1) Folk 2) Balkan 3) Albania 4) Ethno 5) Under 2000 Listeners

Frogtoon Music

Frogtoon Music App Page on Facebook

Frogtoon Music - Top Tracks For Altin Shira

1) Potpuri Dasmash 2) syte si deti 3) Per nje kafe 4) Ce ka nena nje vajze te bukur 5) Xhan Xhana 6) Te stacioni 7) Jo nuk mundem jo 8) Qe ka nena nje vajze te bukur 9) Lujma Belin 10) KTHEHU 11) Ce ka nena nje vaj 12) Unë dhe ti 13) Ka nena nje vajze te bukur 14) Vetem ty te kam 15) Ky merak 16) Vetëm ty të kam 17) Xhan moj trendeline 18) Luje vallen pak per mu 19) Fjala e Fundit 20) Stacioni I Fundit 21) TE KA NENA 22) DASHUROJ TJETER ZEMER 23) Fjala e fundit eshte lamtumira 24) Fjala e fundit Lamtumire 25) Cun si une ske me gjet 26) Me bukurinë tënde mendjen ma more 27) Une dhe Ti 28) Ti gjithmone nje pike loti 29) Me te mire se ty nuk gjen 30) Kam Nje Djale Ne Gjermani 31) Kur u ktheva na kurbeti 32) Lexo me zemren tende 33) Beso Tek Mua 34) Lamtumire 35) Potpuri popullore 36) S'dua te mbetem i vetem 37) Xhan xhan 38) Cun si une s'ke me gjet 39) Kam nje djal ne Gjermani 40) Ce ka nena një Vajzë te bukur 41) NJE ZILE TELEFONI 42) Një zile telefoni 43) Altin Shira - Per nje kafe 44) Peshperitje zemrash 45) Po udhëtoj si mërgimtar 46) Fjala e fundit Lamtumirë 47) Me-te-mire-se-ty-nuk-gjej (Popullore Shqipëri e Mesme) 48) S-dua-te-mbetem-i-vetem (Popullore Shqipëri e Mesme) 49) KA NENA NJE VAJZE 50) Ti Gjithmone Je Nje Pik Loti

Facebook Comments